מיסטיקנים און ליין
מתקשרים בטלפון 24/7 
 
מה צופן לי העתיד
מיסטיקנים מתקשרים מומלצים
072-2280546


מ.ג.ע: מודעות והגשמה עצמית

מיסטיקנים בטלפון
תקשור ייעוץ והכוונה רוחנית בטלפון
מיסטיקנים ומתקשרים מומלצים 24/7 
מיסטיקנים|מתקשרים|מדריכים ויועצים רוחניים
בשיחה אישית ודיסקרטית
בהתאם לתקנון האתר ולבני 18+

 
מתקשרים און ליין
מיסטיקנים בטלפון 24/7 
 
ייעוץ והכוונה רוחנית בטלפון 
מיסטיקנים און ליין
072-228054
מיסטיקנים מתקשרים אונליין 24/7  |  מיסטיקה  |  נומרולוגיה  |  קארמה  |  פורום:פתרון חלומות||מודעות עצמית||תקשור מיסטיקה||קבלה||  |  מסרים  |  


אהבתם שתפו עם אחרים
FacebookTwitter

דף הבית >> מאמרים
מאמרים          
 

                   

          

                                                                    

מודעות עצמית: מודעות עצמית, הינה שילוב של ההכרה וההתבוננות לתוך התודעה הפנימית העמוקה, תקשור עצמי עם הנפש  הפנימית. 

התבוננות: הסתכלות פנימית במכלול השלם המרכיב את מי שאנחנו בעיני עצמנו ובעיני אחרים, "דימוי עצמי". מאפייני האופי, תכונות ויכולות אישיות, רגשות ותחושות, צרכים, תשוקה, מיניות, ידע, חכמה והיגיון, הכרת האנרגיות והכוחות המניעים ומפעילים אותנו מבחינה פיסית ורוחנית.

הכרה: הכוח של התודעה להכיר ולקבל את עצמי,  ראי פנימית לנפש, לסביבה ולחברה המקיפה אותנו. מבחינה רוחנית, פיזית ורגשית, לקבל את האמת באהבה אושר ושלמות. 

מודעות הינה כלי בסיסי יום יומי לחיים מלאים, ערים ואמיתיים יותר. כאשר ההכרה משמשת אותנו לשחרור חסימות, פחדים, בכוחה להביא אותנו למימוש עצמנו מתוך הבנה ושלמות ללא סבל וכאב.אנחנו תמיד עסוקים בלחפש תשובות לשאלות בזוגיות, ביחסי הגומלין בחברה ובסביבה הטבעית שלנו,  בקריירה, בפרנסה, בכסף, במעמד החברתי, בבריאות ובניסיון ליצור לנו חיים איכותיים וטובים יותר. אנחנו חסרי שקט פנימי, בעלי מחשבות יתר המטרידות אותנו ושולטות עלינו כתוצאה מהמציאות היום יומית שלנו,  הרצון משתנה בכול רגע ורגע בגלל אילוצים שאינם נשלטים כביכול על ידנו, לפעמים אנחנו חשים מוענשים שיד הגורל מתאכזרת לנו (שום דבר לא הולך לי, אני תקוע, כל מה שאני עושה נהרס,וכו...) דבר אשר יוצר תסכול מתמשך וחוסר יכולת לממש את עצמנו.

אם נשמש במודעות בצורה נכונה ונדע להפעיל את ההכרה נתחיל בתהליך של אישור פנימי לעצמנו (קבלה) , לרוב אנו מחפשים אישור מאחרים שיאשרו אותנו, אבל האישור מאחרים למעשה הוא הסימפטום של המודעות , משום שהאחרים הם שיפוטיים וביקורתיים, מצב שיוצר אי נוחיות כעס חוסר הבנה פגיעות ועוד. אם נעבור תהליך שבבסיסו נדע לקבל את עצמנו ואת קיומנו ללא תנאים מוקדמים,ללא שיפוטיות וביקורתיות .
כוח ההכרה. מתחיל בתהליך של חיבור בין מרכיבי ההתבוננות וההכרה.

איך מגיעים לזה דבר ראשון בדיקה :לבדוק את עצמנו מה מניע אותנו להיות חסרי שקט ורגועים. מה הדברים שמפריעים לנו ,מה אנחנו אוהבים ולא אוהבים, מה אנחנו רוצים ולא רוצים , מה גורם לנו לאושר ולסיפוק, ומה מונע מאיתנו אושר וסיפוק. מעין רשימה שתהווה כמו מראה פנימית מצד אחד כל החיובי שבנו ומצד שני כל השלילי , מצד אחד כל מה שאנחנו רוצים מעצמנו , ומצד שני מה אנחנו לא רוצים ממה שקיים בנו. וכן הלאה . בעצם יצרנו מצב של אמת בנינו לבין עצמנו.

בתוכנו קיימת מערכת מורכבת ומסועפת של כללים אמונות,אמיתות ,רצונות, אהבות שחלקם הגדול נרכשו ונלמדו במהלך חיינו, אמונות שקבלנו מהחינוך בבית, בבית הספר ומהחברה שאיתה גדלנו והתפתחנו.אותם אומנות ואמיתות הם למעשה כל ההישרדות שלנו, כי למדו אותנו לחשוב ובכדי לשרוד אנחנו חייבים ללכת עם האמונות והאמיתות הללו.

האדם נולד בתהליך שבסיסו הוא התהוות של תשעה חודשים ללא דאגות ובבטחון מוחלט ויוצא לעולם שמתחיל באלימות כריתת הטבור שהיה כלי האכלה והנשימה, ומרגע זה הוא מתחיל לנשום בכוחות עצמו . אנחנו יוצאים מגן העדן משלווה מוחלטת למקום זר רועש ולא שקט תלותיים וחסרי אונים לחלוטין. והדבר הראשוני שאנחנו זקוקים לו הוא המגע,המזון והמחסה. כי בלעדיהם לא נוכל לשרוד .מנגנון זה פועל עלינו עד אשר אנחנו גדלים ומתחילים להיות עצמאיים בלתי תלותיים ולדאוג לצרכנו . אבל אנחנו לא יכולים להתנתק מהרצון שימשיכו לדאוג לנו לפנק אותנו ליהנות מאתנו לאהוב אותנו ולקבל כמובן מאליו אותנו בהבנה כמו שהיינו כשהיינו קטנים ותלותיים.

מרגע זה התודעה או המוח מתחילים ליצור קודים של מנגנוני הגנה , כתנאי לאהבה והישרדות. אותם מנגנוני הגנה הם סימני אזהרה של מה מותר ומה אסור . מה נכון ומה לא נכון. בעצם אותם מנגנונים הם תירוצים הגיוניים שהתודעה יוצרת. בעצם בכול ההתנהגות שלנו נמצא שיש הגיון . הגיון =הגנה . המוח שלנו לא יודע לראות ולזהות את הקוד שמפעיל אותו כי אותו קוד שהפעיל אותו קיים למעשה בתת מודע . התת מודע מופעל אוטומטית בכול רגע שאנו חשים חסרי הגנה מאוימים ושאין לנו שליטה על ההתרחשויות בחיינו.

מכאן ניתן ללמוד שבתור תינוקות תלותיים וחסרי אונים המוח ייצר קודים של מנגנוני הגנה אותם קודים קיימים בתת מודע ומונעים מהמודע שלנו להתקרב אליהם. המוח יצר אותם בכדי להגן על ההישרדות שלנו כשהיינו חסרי אונים ותלותיים. הדברים נכונים אך ורק באינטראקציה ובתקשורת שלנו עם האחרים מרגע שהפכנו לעצמאיים בעלי דעה ואמונה.אבל הקודים ממשיכים להתקיים בנו ובמוחנו דרך התת מודע ובעצם גורמים לנו להתנהגות לא אמתית התנהגות של מנגנוני הגנה.

לדוגמא אם בילדות המוח חש מאוים כתוצאה מהזנחה ,חוסר תשומת ,אלימות ,חוסר מגע ואהבה ,חוסר סבלנות, אי שביעות רצון מאתנו ועוד... המוח ילמד שבכול פעם שנגיע לסיטואציה הזו הוא יחוש מאוים. ז"א שהמוח יצר קוד הגנה שיגיב בצורה מסוימת . הקוד הזה נשמר בתת מודע וגם כשאנחנו מתבגרים נחוש תמיד מאוימים בסיטואציות הקשורות לילדות שלנו אותו קוד או מנגנון הגנה יפעיל אותנו כדי לשמר את ההישרדות שלנו.

אננחנו חייבים להבין שהכל נמצא בתוכנו. ששום דבר לא תלוי באחרים וכל הקודים קיימים בתת מודע שלנו. והאחריות שלנו היא לקחת אחריות מלאה על החיים שלנו ועל מה שאנחנו בכול אינטראקציה שלנו עם החברה והסביבה הקרובה נוצרים מצבים של פגיעות .הדבר נובע מכך שהדברים שכוונו אליכם סותרים את הקוד וגורמים לנו להרגיש חסרי אונים. כשאנו כועסים לרוב הכעס בא כתוצאה מאי קיום הקוד.

לתודעה יש אחריות לשים לב למה זה קורה מתי קורה ולזהות איזה מנגנון הגנה הופעל ומה הקוד שהפעיל אותו. אם נדע לזהות את הקוד נחפש גם שם וכינוי למנגנון שהופעל . המנגון בדרך כלל הוא חומה שאנחנו יוצרים ,חומה לא אמתית ושדרכה קשה לנו לאהוב את עצמנו ולקבל את עצמנו. וכשאנו לא אוהבים את עצמנו ומקבלים את עצמנו כך גם הסביבה מתייחסת אלינו.כשאנחנו שמים חומה החומה יוצרת חסימה , היום במיוחד נהוג לשמוע את המילה "חסימה" בתחום האהבה הזוגיות בעבודה ועוד.....אנחנו לא אוהבים חומות אבל כשיש לנו חומה אנחנו כביכול מוגנים. אבל החומה מסתירה את הפנים האמיתיות שלנו. אם מרגישים.

בואו נתחיל דרך "ההכרה" והמודעות העצמית תהליך של להפיל את החומות נתחיל לגלות את עצמנו,ובאורח פלא נהיה רגועים יותר בטוחים יותר ומקבלים את עצמנו באהבה . ובכך למעשה נקבל נתחבר להאני הפנימי או למאהבה האישי הפנימי שבתוכנו ונאהב ונקבל את עצמנו כמו שאנחנו באמת ללא מחסומים וחומות.

למודעות העצמית יש חשיבות רבה בכך שאנחנו יודעים לקחת אחריות מלאה על עצמנו.זהו תהליך מורכב מתיש ולא קל אך ככול שנתמיד לבדוק את עצמנו בכול מצב וסיטואציה שהקוד מופעל כך נקח אחריות על עצמנו.

לחלק מהמטופלים שלי אני בדרך כלל ממליץ לשנן כמה וכמה פעמים במהלך היום את האמירה , אך ורק אני אחראי לעצמי ובכוחי להשתנות ולאהוב את עצמי כפי שאני באמת ללא חסימות ללא מנגנונים ובאושר אמיתי. רצוי במיוחד בלילה לפני השינה ומיד עם ההשכמה בבוקר וכן כמה וכמה פעמים במשך היום. מה שנקרא שכנוע עצמי . פשוט תהיו במודעות והזכירו לעצמכם שאתם באחריות מלאה

זכרו אושר,בא מהמילה אישור , מאשרים אותי. רובינו מחפשים שאחרים יאשרו אותנו, כשבעצם אנחנו מחפשים אישור פנימי לעצמנו.

אהבה, אהבה במהותה היא בלתי תלותית יש בה קבלה ונתינה היא לא שיפוטית ובקרותית., לתת ולקבל אהבה רק על עצם קיומינו, ללא תנאים וללא שיפוטיות או ביקורת. אהבה היא פשוט אנרגיה של קבלה, צמיחה, שלמות אושר והגשמה עצמית ואת כל זה אנחנו מכילים מאתנו לאחרים.

אמת זה להיות מי שאנחנו כפי שאנחנו ללא קודים ללא תנאים ללא שיפוטיות.


 מאת שלמה  טל. מתקשר ומיסטיקן יוצר ומדריך רוחני למודעות והגשמה עצמית בשיטת חלון האור
 

אהבת אמת

מה היא אהבת האמת שאנו מחפשים כל הזמן? מה היא הדרך לקבלת אהבת אמת?

כבני אדם אנחנו לא מרגישים שלמים, אנו חושבים שאהבה מבחוץ אהבה חיצונית תגרום לנו להרגיש שלמים יותר מלאים יותר אהובים יותר. אנחנו מחפשים שוב ושוב את התשובה בחוץ ולא בפנים – התשובה קיימת בתוכנו – האהבה היא תדר פנימי עוצמתי.

התנסויות החיים שלנו מלמדות אותנו שאנחנו לא ראויים לאהבה לחום ולשלווה, הסביבה והמשפחה שנולדנו לתוכה מראה לנו שוב ושוב שאנחנו לא שווים מספיק – החיים מביאים לנו שיעורים שילמדו אותנו, חוויות שיעשירו אותנו, ומקרים שיעצימו אותנו. האהבה היא המראה הכי טובה שלנו אם לא נלמד לאהוב את עצמנו לעולם לא נלמד לאהוב באמת את האחר. העבודה האמיתית היא עם עצמנו מהבפנים לחוץ.

כשניצב מולנו אדם שרוצה לקבל את אהבתנו מייד עולים לנו כל החששות והפחדים כל הדחיות והספקות, אייך גורמים לאלו להפסיק?

נעמוד לרגע ונסתכל בפחד, בחשש, בסיבה האמיתית שאנחנו נהיים משותקים מפחד בכל פעם שמוצעת לנו אהבה נבין שבעצם לא קיבלנו את עצמנו באמת שלא הבנו את שורש הוויותינו באמת ולכן לא יכול להיות שנוכל לקבל את הווייתו של מישהו אחר בחיינו. עלינו ראשית לקבל את עצמנו כמו שאנחנו עם היתרונות והחסרונות – כשנקבל את עצמנו באמת נוכל להתחיל להאיר את אותם מקומות חשוכים בתוכנו ולבסוף לקבל כל אדם והוויה באשר היא. הסוד הוא לקבל את עצמנו לפני שננסה לקבל אחרים.


כשאנחנו נכנסים לקשר עם הוויה אחרת אנחנו מקבלים את המראה הכי טובה שלנו – המראה משקפת אתכם את החלקים שבכם שהנם מוארים וגם את אלו שאינם מוארים – כי כמו שיש רע וטוב, אור וחושך – לילה ויום אנחנו מורכבים מכל הדברים האלו ביחד – וצריכים לקבל את כל הדברים האלו בתור חלק מהאישיות וההוויה שלנו- קבלו את עצמכם אהבו את עצמכם – הביטו לפחד בעיניים ואז תיראו באם הקיום שלו הוא אמיתי או רק אשליה.הפחד קיים בכדי לגונן עלינו שלא יקרו לנו דברים לא נעימים – אבל תמיד צריך להבין ממה אנחנו מפחדים מה הוא השד הנורא שאנחנו צריכים להתמודד איתו – מה אנחנו צריכים לגלות דרכו את מה הוא מנסה להסתיר? האמת שוכנת בתוכנו, הקיום שלנו הוא כלי מני רבים שנועד להביא לנו וליקום התפתחות.

הסרט של חייכם הוא לעד שלכם בחרתם להתקיים פה, בחרתם לצלול למעמקי נשמתכם בחיפוש אחר המקור, אחר ההבנה וההארה תורו את הארץ – היא הארץ שהינה אתם – תתחברו לעצמכם ותתחילו להבין שאתם זה היקום אתם זה הקיום, אתם זה האור, החושך, הטוב והרע, הנמצא והלא נמצא, האהבה והפחד – בחרו ולו לרגע אחד להסתכל לעצמכם "בעיניים" להתבונן פנימה ולהבין למה בחרתם את הסרט שלכם – למה בחרתם שדבר אחד יפחיד אתכם, השני ימשוך אתכם והשלישי יגרום לכם להיות אהובים. אין כאן כל סיבה ספציפית לדבר זה או אחר שיגרום לכם להיות יותר או פחות – אלו רק הדברים שאתם בוחרים – אז בחרו באמת בחרו בשלמות העצמית שלכם – בחרו להגיד לסרט stop הבינו שאתם ישות מלאה שנמצאת ביותר ממקום אחד – תנו לעצמכם את הזכות ולא את החובה – כי הכול שלכם ואתם הכול – הקיום שלכם הוא הוא היקום – תתפתחו מאהבה – תנו לאהבה להציג לכם את כל הצדדים שבכם ואהבו אותם קבלו אותם והזרימו אליהם אור – ככל שתזרימו אליהם יותר כך תתחברו יותר ויותר לקיום שלכם, לתבונה האינסופית שקיימת בכם – למקור שבכם לאהבה האינסופית

ב חיפוש אהבה אני נותן ייעוץ והכוונה זוגית, עונה לשאלות כמו מה צופן לי העתיד ,בתקשור ומה-קבלה,עורך התאמה זוגית דרך הקבלה ובנומרולוגיה, לפי שם ותאריך לידה. 


מאת שלמה טל מיסטיקן ומתקשר  יוצר ומדריך רוחני למודעות והגשמה עצמית  בשיטת חלון האור.
 

 
תיקון הלב לאור הקבלה

במניין עשר הספירות הקדושות, הלב שלנו הוא ספירת המלכות. 10 הספירות הן כוחות רוחניים שמהם מורכב הטבע הגשמי והרוחני. , בנפש ובנשמה. לפי תורת הקבלה  המציאות היא הרכב רוחני של עשרה כוחות, ממשות של מציאות

ספירה תחתונה מלכות, מהי? הרצון, הרצון של האדם. כאשר  אדם רוצה לאכול,  זוהי למעשה פעולה של זיווג, בפשט החומרי זה מציאות של אוכל וגוף,  בפשט הרוחני, מאכל = מלאך, כוח רוחני, ניצוץ של קדושה. כשאדם רוצה לאכול, יש לו רצון לדבר, מתוך רצון זה הוא בונה כלי לקבל את האוכל, אילולי הרצון לא היה נוצר הכלי. מאכל או כל שפע אלוקי אחר, נשימה, אהבה, תשומת לב, שקט, כל תענוג הוא שפע אלוקי והוא נועד על מנת לקבלו.

מדוע ברא הקב"ה את העולם? תשובת החכמים, כדי לתת  לנבראיו להנות, מטרת הבריאה היא לענג לנבראיו. לכן המציא עולם תענוגות ונתן לנו רצון לקבל את השפע. אם יש כוס מים מול אדם צמא, הרצון שלו לדבר זה הכלי לקבל את השפע האלוקי . אם אין רצון, אין כלי. באופן פיזי יכול האדם לשתות אך לא יהיה חיבור רוחני. רצון זה הוא למעשה חיסרון, אדם רעב יש לו חיסרון למזון, אדם בודד יש לו חיסרון לאהבה. חיסרון הוא פתח. נפתח מקום בנפש שיכול להכיל ורוצה להכיל משהו מבחוץ. פתיחה זאת היא הרצון היא הכלי לקבלת השפע. "הפרה רוצה ליינק יותר ממה שהעגל רוצה לינוק" , אך העגל חייב לרצות לינוק. אי אפשר לתת למישהו משהו בלי שירצה. הרצון הוא הכלי. כל הבריאה היא שילוב של אורות וכלים. רצונות של בני האדם והשפע הוא אור אינסופי של הבורא. הרצון נקרא מלכות, ספירת המלכות היא הכלי לקבלת השפע.

אם אדם קם בבוקר ויש בו רצון, לדוגמא לאוטו חדש, הרצון נקרא מלכות כי הוא מולך בההתנהלות שלו עד לקבלת השפע, , הרצון שלו עובר תהליך של בירור על מחיר, מצב החשבון עד לקנייה . הכלי מתמלא באור הלב, הכל נמשך ללב ויוצא ממנו. הלב הוא המרכז הפעיל שנותן תנועה בשאר האברים.

בכדי להבין את השורש של משהו כדאי ללכת אל המקום שבו הוא מופיע בכתובים בפעם הראשונה. המקום הראשון שמופיע לב בחומש: "לב האדם רע מנעוריו". יש הרבה תרעומת על זה, מה רע? בבחינת המושג, רע = רצון עצמי. רצון לקבל לעצמו. הרצון הראשוני שהאדם שנולד איתו זה לקבל לעצמו, אגואיסט. רוצה חום, אהבה... חכמי הסוד אומרים אדם צריך לתקן את המצב הזה, והתיקון נקרא " תיקון הלב" .

מסופר על מלך שבא אל בנו ונתן לו סלע גדול , אמר המלך בני, אני רוצה לתת לך את כל מה שיש לי, אם תעלה את הסלע הזה לקומה רביעית תקבל את הירושה. הנסיך בכה, וחשב איך אוכל? מתוך מצוקתו הופיע מלאך, ואמר לו: "קח אזמל תפרק חתיכה ותעלה אותה למעלה עד שכל הסלע יעלה למעלה". זה סוד "תיקון הלב". 

 כדי לחבר נכון  את  "הכלי והאור" צריך התבוננות בטבע שלהם. האור הוא מהבורא, כולו נתינה, אין לו קבלה כלל, טוב ומיטיב. מולו ניצב האדם שהוא רצון שכולו קבלה לעצמו ובניהם יש שינוי צורה, זה לא מתחבר, מנוגד. ברוחני, שינוי הצורה יוצר פרוד.
כשמנסים לחבר את  האור מיד הוא מסתלק מהכלי. אדם מושך אור והשפע מיד נמשך לתוך הכלי, אך מכיוון שרצה רק לעצמו,  האור הנכנס מרגיש לא שייך ומסתלק והרצון נשאר ריק.

במובן הפיזי אדם נהיה שבע אך מבחינה רוחנית, הניצוץ הסתלק. אדם שרוצה ליצור חיבור אמיתי, צריך שגם טבע הכלי יהיה נתינה, כדי לעשות נשנה  את הרצון לקבל, לרצון לקבל על מנת לתת, רצון לקבל על מנת להשפיע, בכל דבר ודבר. הכוונה הפנימית היא הקובעת מה שיש לנו בלב ומה רצוננו והפעולה תקבע אם יהיה חיבור או הסתלקות. 

הרצון הופך לצינור (בהיפוך אותיות), כלי ששפע נמצא בו, כוס מלאה אם לא ניגע בה הנוזל יתעפש , צינור הוא כל הזמן בזרימה, אין לו שום דבר משל עצמו, רק מעביר ותמיד מלא, מתחדש כל הזמן. זה השורש של תיקון רוחני של כל מעשה, הפיכת הרצון לקבל ,לרצון לקבל על מנת לתת, להשפיע. לאמץ הבנה זאת ללב ולהתבונן כך בכל צעד בחיים. בכל דבר לשאול איך אני יכול לתת? לקדש את הרצון שבעזרתו ניתן להעביר לנתינה, להשפעה.

תיקון הכוונה.
האדם רוצה את הלב, הרחמן מבקש את הלב, לא את המעשים אלא את הפנימיות, המעשה יכול להיות אותו מעשה, אבל הכוונה מבדילה.  מבחוץ אדם יכול להראות נותן אך מבפנים זה הכל קבלה לעצמו, את זה יכול לראות רק בוחן הלבבות. כשילד נולד מאחלים שיזכה לבריאות , חופה מקצוע ,שפע,פרנסה טובה  ומעשים טובים.  מה עניין בברכה כאן ? משום שמעשינו  נבחנים כמעשים טובים מכתחילה , ורק כשנגדל אז נהפןך למשפיעים . רק אז  תיהיה הבחינה  אמיתית. התעוררות הלב הוא עיקר ויסוד הכל. כך שהתיקון האמיתי הוא תיקון הלב. . יש עצה מרבי נחמן בנושא והיא שלא להשגיח על בלבולים והרהורים  כלל כי בוחן הלבבות הוא יודע אמת לאמיתה. שאף על פי מחשבות זרות, פנימיות מחשבתנו  צריכה לבוא מתוך הכנעה ושלמות , כי כוונתנו לכוון ולקבל תפילתו באהבה. ועל זה נאמר כי רבות מחשבות בלב איש ועצת ה' היא תקום. ה' יודע את הרצון הפנימי ולכן העבודה האמיתית היא על הנקודה שבלב. כמובן שמלבד חשיבות הכוונה שבלב חשובים גם המעשים. לתקן את הלב, לתקן את הרצון, זאת עבודה ארוכה בשלבים, 

להקשיב ללב  
ישנו המושג של להקשיב ללב,  ההבנה שהלב הוא מרכז, וצריך להבין ולדעת מתי צריך להקשיב ללב. אנחנו במציאות של בלבול, אדם גדל בלי הדרכה רוחנית בבית, ובסביבה, לא למד שיש לו ישות רוחנית, אלא רק שיש לו גוף, הישגים ויכולות, יש לו תפקיד, להיות הכי טוב, הכי מצטיין והכי מוצלח. במהלך החיים הוא יכול לרכוש את ההבנה שהגוף הפיזי הוא רק קליפות, עבד כי ימלוך, הגוף הופך לשולט במקום שהנשמה תמלוך. השינוי שצריך לבצע הוא שהגוף ישרת את הנשמה. ישנה דרך למידה  וישנה דרך ייסורים. דרך למידה  = הוראה רוחנית, להבין שאתה נשמה קדושה, שיש בך ישות אלוקית. מה הרצונות של הנשמה וכיצד מקדשים את הגוף עם הרצונות האלו.
דרך ייסורים = הולך ונתקל בקיר נופל לבור ושוב ושוב וחוזר ונופל שוב ושוב ולא איכפת לו שהוא נחבל ונחבט שוב ושוב.... ועד שיעלה על המסלול הנכון כבר לא יהיה לו בשביל מה. זה בדרך כלל תהליך מעורב דרך למידה  ודרך ייסורים, תמיד יש גם לימוד וגם קירות שנתקלים בהם, הלימוד אינו מושלם. מתוך כך נולד המושג להקשיב ללב, שאדם יבין לאן הוא הולך בעולם ,שהכול מוסתר ממנו , הלב צועק לא רוצה רק את העולם הגשמי המבולבל הזה.  לרוב הרצונות של הלב מקולקלים אבל הם לפחות אמיתיים, לא מד

התיקון יבוא דרך ענווה
 אדם מקבל הבנה מתוך הרצאה, ספר, הסבר מחבר מבין שהוא צריך לא להיות כעסן, גאוותן, הוא מבין שזה נכון, אך עכשיו הוא צריך להוריד את זה ללב. זה לא פעולה פשוטה כי הרצונות שלנו הם לא בידים שלנו ברובד מסוים. יש עדיין הרצון הפנימי , רצון ישן בסיסי אגואיסטי שלא עובר כל כך מהר. הרצון שלנו הוא מתוכנו ולרוב לצרכים גישמיים וחומריים , אם אדם היה מחליט מה הוא באמת היה רוצה, היה מחליט רק טוב וזה נקרא  לתת.
אך את שורש הרצון רק אחד יכול לתקן, מי שנתן לך אותו. אותה מהות רוחנית היא יכולה לתקן. זה נקרא "לב האבן". מקור הרצונות שוכן בלב. בתוך הלב גם יש חלוקה ל 10 ספירות, מלכות של המלכות זה לב האבן, "בלב האבן " לא יכולים לגעת. אדם צריך למצוא חן במרומים, כדאי שיגידו, מגיע לו, הוא התייגע, תיקן את ה-9 לכן משנים לו גם את "לב האבן".  נוצרה מציאות רוחנית שמוכנה ללידת הדבר הבא.
 כדי לזכות לתיקון צריך לזכות לענווה. הקושי הכי גדול הוא תיקון הלב, להפוך את הנקודה הפנימית של הרצון לקבל על עצמו ולתת לרצון להשפיע. כדי להצליח ולזכות לתיקון צריך בראש ובראשונה להסיר את הגאווה שזוהי עבודה דוחנית בדרגה גבוהה מאוד.הגאווה היא המכשול העיקרי והיא זו שיכולה להפיל אותנו במקום בו אנחנו חושבים שעשינו את הכול כמו שצריך.
 המסע הרוחני חייב להסתיים שהצעד האחרון לא יעשה על יד האדם, את "לב האבן" נצליח לתקן רק אם נתחבר להאני הפנימי שלנו לנפש האלוקית שבתוכנו בענווה מתוך רצון אמיתי לשנות ולהבין כי הענווה היא שורש התיקון והגאווה היא שורש הרע . ומיינים. בגלל שאין הכוונה רוחנית צריך להקשיב ללב. אבל צריך לדעת שבדרך הרוחנית יש מלך שזה ר"ת מח, לב, כבד, כשהמוח שולט על לב. צריך להגיע למצב שהמח הוא המדריך ואז בסופו של דבר אחרי התיקון אפשר לחזור ולהקשיב ללב, כי הלב מתוקן ואז יש איחוד מוח ולב, שיש רצון לתת ולא רק לקבל לעצמו. לשים בראש מה נכון, מה אמת, מה קדוש


שלמה טל  מיסטיקן ומתקשר יוצר ומדריך רוחני בשיטת למודעות והגשמה עצמית בשיטת חלון האור.


   
רצון וכאב

 
על הכול ...חל כוחו של חוק התמורות... הזמן מחליף גוונים, הטבע משתנה בהתאם לחודשי השנה, המצבים המשתנים שבחיינו ממלאים כל אחד ואחד מאיתנו,. כולנו מחפשים מסלול ,נתיב, ואור שיאיר את צעדנו בדרך להתפתחות אישית ומחפשים כוחות שישמרו את הנפש מפני אובדן ופגיעה ויאפשרו לנו להתקרב לאמת למקום האמיתי ששם יש חיבור מיוחד המאיר ושופך אור והארות לתוך חיינו ויוצר את ההשראה והכוחות לממש את יעודנו   האמיתי בחיים  "הרצון."

 שני דברים עיקריים גורמים לנו להתקדם, מטרות ויעדים ,רצון  והגשמה.  הכול מתחיל ברצון ,הרצון יוצר את המחשבה, המחשבה יוצרת את המטרות, המטרות יוצרות את המודעות,המודעות קובעת את סדר השלבים ומציבה יעדים להגשמת המטרה ולמימוש הרצון .


למושג רצון יש משמעות חשובה, משמעותו הרבה יותר רחבה מאשר אנו מכירים או מבינים. לדוגמה כשבונים בניין והוא נמצא בשלבי בנייה סופיים לפני שלב הסיום, קדמו לבנייה , מחשבת הבנייה, התכנון, קביעת המטרה ושלבי הביצוע, ולפני כל אלו בא הרצון לבנות את הבניין. דירוג סדר השלבים:-א. רצון. ב.מחשבה. ג.מודעות  (תכנון,איסוף נתונים).  ד. הצבת יעדים ,  ה. ביצוע. הביצוע הוא שלב המעבר מן הכוח אל הפועל ומימוש היעדים בדרך לבניית הבניין.

הרבה פעמים בחיינו אנחנו נמצאים בצמתים , במקומות שלא מתאימים לנו , ההימצאות במקום הזה גורמת לנו לכאב והפרעה שמביאים לרצון לעשות שינוים. הרצון מתחיל ביחד עם המחשבה  לדחוף אותנו החוצה לכיוון מקום נוח יותר.טוב יותר,הבעיה עם התסריט הזה היא שכאב אינו עוזר לנו  לחשוב נכון, אנחנו  נעים  מתוך אינסטינקט ולא תמיד עושים  את הבחירות הנכונות.אין זה קל ופשוט לעשות בחירות נבונות וצלולות כשאנחנו נדחפים קדימה על ידי הכאב.

 
הרצון הוא דבר אחר לגמרי . הרצון יוצר מחשבה וחזון .ומתחיל למשוך את המודעות אליו ולתת למודעות  הנחיות ברורות ונכונות. ברגע שאנחנו יוצרים רצון אנחנו מתחילים להאמין בו. הכוח העיקרי זה לדעת ולהיות מודע למה דוחף אותנו הכאב? או הרצון?.
 
למה חשוב והכרחי להבחין בדחף ובמניע שגורם לנו לפעול מתוך רצון או כאב.מפני שאם נמצא את עצמנו נדחפים  ידי הכאב, הרי שכול מעשינו יהיו מתוך כאב ושיקולי כאב ואם נפעל מתוך רצון אמיתי ללא כאב הרצון הוא טהור ונקי .

ראשית עלינו להתנקות מהכאב ולא להיות מובלים על ידו  לא להיכנס  שוב ושוב לסיטואציה חדשה ולחכות בסבלנות עד שהכאב יואיל בטובו לדחוף אותנו משם החוצה. אלא לדחוף את הכאב החוצה ואז לפעול.

אנחנו יכולים ליצור לעצמנו רצון חדש כאן ועכשיו. להשתמש במנגנון המודעות המוח והשכל על מנת להתמקד ברצון ולא בכאב.

המוח עוזר לנו לחפש את נקודות ההתמקדות ושואל אותנו באופן תמידי " מה אנחנו רוצים עכשיו" ? ולהפנות את האנרגיות שלנו לכיוון הנכון.

כשאנחנו ממקדים את עצמנו על הרצון בהתמדה אנחנו מעלימים  את הכאב אנחנו משדרים חיובי וקו רציף ויציב. תמונה ברורה של מה שאנחנו רוצים ומתחילים להתקדם במימוש הרצון לפי סדר הדברים.

השימוש בכאב הוא לא עוזר למימוש הרצון הוא לא יכול לחלץ אותנו או להזהיר ולהרתיע על כל מה שלא בסדר בהתנהלות שלנו ושאנחנו פועלים ומשדרים חיובי וקו רציף.כאשר הכאב שולט בנו ודוחף אותנו לפעול זה הזמן לעורר את הרצון לשינויים לחשוב על הרצון ולעורר את המחשבה והמודעות לשינוי.

הרצון מתוך כאב שיצרנו נתון לשינויים, זה טבעי שבמהלך הזמן וככל שאנחנו גדלים ומתבגרים ,נחווה דברים ונקבל ניסיון, ונרצה  למחזר או לשדרג את הרצון . אך בזה אין חידוש משום שאנחנו לא מיצרים רצון חדש לגמרי והכול בא מתוך הכאב.

 
היקום מתקיים רק בזמן הווה ומגיב למה שאנחנו משדר בהווה.

נפסיק  להקשיב לכאב ולחיות בעבר , נפסיק  לחכות לו שיחלוף , נשלוף אותו מתוך עצמנו ,נפתח דף לבן נקי וחלק  ונתחיל לרשום את הרצון  העכשווי  שלנו במטרה להעלים את הכאב . ולא איך לברוח מהכאב , ולאן אנחנו  מתכונים  להתקדם מכאן לעבר העתיד.

שלמה טל מתקשר ומיסטיקן יוצר ומדריך רוחני למודעות והגשמה עצמית בשיאת חלון האור.


 
 
בין יאוש לתקווה

בין ייאוש לתקווה. המחשבה או הנסתר והלא גלוי ברצון לחפש תשובות לכול אותם דברים טורדניים המעיקים עלינו בחיי היום יום.בהרבה מהמקרים מביאים אותנו לייאוש,  עצבנות, תסכול מתמשך, חרדות ופחדים מועקות נפשיות הסתגרות וחיפוש אשמים. עד לרגע שאנחנו מגיעים לנקודה או להכרה שאין לנו יותר כוח להתמודד ומאבדים כל עניין ונותנים לחיים לזרום ללא התמודדות אמיתית מבלי חשק ורצון לשנות ולהגיע לתשובות אמיתיות. טבעם של מחשבות ורצונות הוא להתגשם על ידי מימושם, וככול שכוח ההתמודדות חזק יותר האמונה ביכולתנו מתגברת יותר בדרך להגשמה עצמית.

שני כוחות מתנגשים זה בזה ומפעמים בתוכנו  כוח ההתמודדות, וכוח ההתנגדות. ההתנגדות יוצרת תהליך הפוך ודואלי, תהליך שיש בו פלוס ומינוס. מצב טבעי לחלוטין ושימושי, זה חוק שלא ניתן לשנותו כי הפלוס לבד לא יכול להתקיים אם אין מינוס, (פלוס ומינוס הם הבסיס החשמלי שמדליק את האור ויוצר את הזרם) המוח הוא המארח( הפלוס) של המחשבות (המינוס), משום היותו המנוע או המכונה המאחסנת את המחשבות שמניעים את התודעה או יוצרים את התודעה, כמו אור שנדלק ברגע הפעלת המתג החשמלי ואז הכול נגלה ונראה ברור לעין.משמע שהמחשבה מתקיימת על ידי התודעה, כי בלי התודעה לא הייתה המחשבה ובלי המחשבה לתודעה לא הייתה שום ערך.

אפילו עיור יכול לראות כל דבר על ידי התודעה ( דמיון ,מישוש ,טעם,ריח,שמיעה,) המחשבה היא  מכלול של יצירות דמיוניות ואין סופיות שמטרתם להניע את הרצון המוגבל שלנו להגשימם שלב אחר שלב (מחשבה היא דמיונית עד שהיא הופכת למציאות )    ברגע שהמחשבה  מתחילה להסתנן לתוך מעטה האופטימיות שהתחלנו ליצור ולדמיין נוצר מצב של התפתחות  הרצון והתקווה. למעשה נוצרת תודעה שלילית כי דרך השלילה אנחנו יכולים לראות את החיובי.

מרגע שהמחשבה נעשית פסימית ובלתי ניתנת למימוש היא מאבדת מכוחה ויוצרת התפתחות של ייאוש ואיבוד התקווה, והמחשבות שנעשות טורדניות ומדאיגות יוצרות תודעה חיובית.
 
כי דרך החיובי אנחנו רואים את השלילי שבנו .מרבית היום אנחנו עסוקים כמו נמלים חרוצות ובהתמדה עקבית לבנות קן ובית בליצור דמיון  דרך המחשבה שתפעיל את התודעה, על מנת להגשים את כוח המחשבה והדמיון.

המחשבות הם כוח אנרגיה חוק שלא ניתן לשנותו ויש להם יעוד להניע אותנו קדימה בדרך להגשמה עצמית  הם הארות המקבלים את כוחם מהאור הגדול והאין סופי,הם בעוצמתם מכוונים אותנו ולאן שניקח אותם לשם נלך.

אם נכוון את הארה לחוסר תקווה וייאוש נמצא את התסכול והפחד חוסר מימוש עצמי ובכך למעשה אנחנו מאבדים את כוח ההוויה. (בריחה ושקיעה לתוך עולם סגור )אם ניקח את כוח המחשבות  להתמודדות והתנגדות  ניצור מצב אופטימי להתמודד עם עצמנו, למחשבות הייאוש וחוסר התקווה על ידי יצירת התנגדות ויצירת כיון חיובי לתת למחנה האופטימי שבתוכנו להשתלט על הפסימי.

ליצור הפרדה בין שני המחנות,מחשבות הייאוש זורעות פחד ותסכול מתמשך ומנטרלות את כוח היצירה סוחטות וגוזלות מאתנו אנרגיות  של זמן שמחה אושר ואהבה ומימוש עצמי.

מחשבות הייאוש זמן אבוד בזבוז לריק בריחה חוסר יכולת להתמודד,עלינו לקחת את המחשבות ולמהול אותם באמונה מפני שהאמונה יוצרת חיים הוויה אושר קבלה ונתינה, כוח האמונה הוא הכוח היצירתי המקורי שבנו הוא יוצר חזון ומביא להגשמה עצמית, יוצר חיים איכותיים ומשמעותיים, האמונה מוסיפה תוכן לחיינו ומעשירה את ההוויה, הגורמת לאושר.האמונה לא חדלה היא עסוקה כל הזמן היא טהורה וזכה והכוח האמיתי של המחשבות והרצון להגשמה עצמית ומימוש הדמיון לא מפסיק לזרום בתוכה.התעסקות יתר עם מחשבות מטרידות ללא דרך ומוצא תסחוט מאתנו כוח לשווא כי הן מבוזבזות.אל תתנו לייאוש לבזבז את כוח המחשבה והאמונה .  


כתב שלמה טל  מיסטיקן ומתקשר יוצר ומדריך רוחני  למודעות עצמית בשיטת חלון האור
 
  
 מחשבה יוצרת מציאות.

 

מן הכוח אל הפועל  המחשבה היא כוח(אנרגיה ) ,הדמיון כלי היצירה ,שבעזרתם ניתן לשנות כל מציאות. האומנם?המחשבה היא כוח בלתי מוגבל של הרצון האין סופי ,הדמיון הוא כלי  היצירה שבעזרתו ניתן לרקום חלומות וליצור כל מציאות. (אפילו שהיא מציאות חסרת בסיס ואחיזה למציאות היומית שלנו.). בעזרת (כח) המחשבה ושימוש נכון ביצירה (כלי) של הדמיון, נוכל להוציא לפועל את המציאות אותה אנו מבקשים ליצור.

כח המחשבההאין סופי והבלתי מוגבל .הביא אותנו לירח לחלל,למעמקי הים,לחשמל,לטלפון ,לאינטרנט,למכונית למטוס לצוללת ועוד...כלי הדמיון יצר פעם אחר פעם את אותם תנאים ודרכים שהביאו להתפתחות הזו  ולשינוי עולמנו שעד לפני שלוש מאות שנים נחשבו בלתי מציאותיים  כלל .בלי המחשבה שהיא התחלה והדמיון שהוא המשך של המחשבה לא היו יוצאים הדברים אל הפועל. המושג מן הכח אל הפועל לא היה יכול להתקיים אם המחשבה הייתה מנותקת מהדמיון או הדמיון היה מנותק מהמחשבה .

מכאן השמוש במונח מחשבה יוצרת מציאות.

העידן החדש הביא איתו התפתחות של שיטות רוחניות רבות ומגונות ואיתם תעשייה אדירה שהולכת ומתפתחת ונכנסת כמעט לכול בית בעולם .סדנאות מודעות עצמית , יוגה, מדיטציה ,דימיון מודרך, רייקי ועוד....., מאחורי כל שיטה יש רעיון מאחורי כל רעיון יש תורה שלמה . מאחרי כל תורה עומד מסטר .מאחורי המסטר יש מחשבה יצירה ורצון לשינוי תפיסה וחשיבה במטרה ליצור חיים אכותיים ,טובים יותר, מלאי תוכן ומשמעות ולהגשים את עצמנו. הרצון הזה הוא בלתי ניתן לעצירה כמו שהמחשבה והדימיון לעולם לא נעצרים.

עד לפני חמישים שנה תורת הקבלה הייתה עלומה לא מובנת ואלפיים שנה אחרי כתיבת ספר "הזוהר הקדוש"על ידי הצדיק"רבי שמעון בר יוחאי ", קמה אחת התעשיות הרוחניות המיסטיות הגדולות בעולם הרוחני, הדתי,החילוני והמיסטי הנשענת , תעשייה חובקת עולם ללא הבדל מין וגזע. בכול יום ויום צצים ידענים חדשים שמתחילים מגדולי הדת ונגמרים באדם הממוצע הפשוט והחילוני והכול במטרה.להגיע לאמת לתקן את דרכנו ולהגשים את מטרתנו.

אנו יוצרים עולם שאנו בונים לעצמנו והכול בעזרת כח המחשבה והדמיון. בדימיון אנחנו יכולים לתאר כל מצב , לרקום כל חלום , לשחרר חסימות ,להתמודד עם פחדים, להגביר את המודעות, לפתח את המוטיבציה, לאהוב לשנוא לכעוס להתנקם ובעצם להשתמש בכלי הדימיון וכוח המחשבה להעביר פקודות והוראות מהמודע לתת מודע .ומהתת מודע למודע. ככול שהמחשבה תהיה חיובית כך התת מודע יעביר מסרים חיובים למודע. תת המודע שלנו הוא  מעין גולם וככל שנזין אותו בנתונים מחשבות ורגשות - הוא שיהיה. כשהמחשבה חיובית ובונה .הדימיון יוצר תנאים ,מצבים ,אפשרויות ותרחישים הרצויים להשגת המטרה.ובמציאות הדברים יקרו כל שעלינו לעשות זה להיכנס לתוך העולם שאנו רוצים לחיות בתוכו.וככול שנתמיד ונהיה עיקביים כך ניצור את המציאות שאנו שואפים לה.  
  
 אותיות ושמות לפי הנומרולוגיה הקבלית

10 הספירות בקבלה

פורסם ב: 05/09/2009
שלמה טל מיסטיקן ומתקשר, מדריך ויועץ רוחני בשיטת חלון בכל תחומי החיים. לפי המיסטיקה היהודית והקבלה. ייעוץ והכוונה, תחזית אישית, מיסטיקה, ייעוץ זוגי, תשובות לשאלות בשיחה אישית. החזרת אהבה והסרת עין הרע

אור והארה

פורסם ב: 18/08/2010
שלמה טל מיסטיקן ומתקשר עוצמתי, מדריך ויוצר רוחני בשיטת חלון האור, ייעוץ הכוונה וסיוע רוחני, מודעות עצמית לפי הקבלה וברוח מיסטיקה יהודית. תקשור ופתיחה אישית, הסרת חסימות, ייעוץ זוגי, כלים להגשמה עצמית
התחברות לחבריםלהצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
                                                                                                       מ.ג.עמיסטיקנים - ייעוץ והכוונה בטלפון   שרות לקוחות במייל  modahout@gmail.com | תקנון האתר. 

Quick Website - בניית אתר תדמית