מיסטיקנים און ליין
מתקשרים בטלפון 24/7 
 
מה צופן לי העתיד
מיסטיקנים מתקשרים מומלצים
072-2280546


מ.ג.ע: מודעות והגשמה עצמית

מיסטיקנים בטלפון
תקשור ייעוץ והכוונה רוחנית בטלפון
מיסטיקנים ומתקשרים מומלצים 24/7 
מיסטיקנים|מתקשרים|מדריכים ויועצים רוחניים
בשיחה אישית ודיסקרטית
בהתאם לתקנון האתר ולבני 18+

 
מתקשרים און ליין
מיסטיקנים בטלפון 24/7 
 
ייעוץ והכוונה רוחנית בטלפון 
מיסטיקנים און ליין
072-228054
מיסטיקנים מתקשרים אונליין 24/7  |  מיסטיקה  |  נומרולוגיה  |  קארמה  |  פורום:פתרון חלומות||מודעות עצמית||תקשור מיסטיקה||קבלה||  |  מסרים  |  


אהבתם שתפו עם אחרים
FacebookTwitter

דף הבית  >>  מסר יומי
מסר יומי
 
אהבה ושנאה
( 21/12/2015,  יום שני)
למה אנחנו אוהבים לשנוא ואוהבים לאהוב? השנאה בתקופה זו גואה וחוצה כמעט את כל הקווים מימין לשמאל, חילונים ודתיים, על רקע תרבותי, עדתי, ומעמד חברתי, כל הקווים האדומים נחצו, למרות היותנו מדינה תרבותית ונאורה לא צריך השכלה גבוהה אלא חינוך לחיים בריאים ונכונים הכלה של האחר והשונה. איך משנים את המציאות הבעיתית שנוצרה מאז קום המדינה? איך ניתן לגשר על הפערים? וליהנות מחברה מאודת מתוך אהבה ללא גבולות? אנחנו אוהבים לשנוא האחד את השני. בעיקר בגלל השיח התרבותית, המעמדי, הדתי, והאתני, דרך המדיה, התקשורת, רשתות חברתיות ועוד מפלס השנאה בינינו חוצה מזמן את רף היגיון והשכל הישר, וזאת למרות שאנו מדינה מפותחת בעלת טכנולוגיה מהמתקדמות והמפותחות בעולם, במדע ברפואה, בתרבות המגוונת, עם כלכלה סבירה, כיצד אם כן עדיין לא למדנו להכיל אחד את השני והגענו לרמה ברברית בשיח, ורמת יחסי הגומלין שבינינו. לאורך השנים התחנכנו מגן הילדים, בית הספר ובאוניברסיטה להישגיות והצלחה אישית. יצרנו הפרדה בין טובים ופחות טובים, בנינו מודל של תרבות המתאימה לקבוצה ותפישת עולם מסוימת במסגרת החינוך הפורמלי והלא פורמלי, אבל לא חונכנו לחיים של שיווין, לא לימדו אותנו לחיות חיי חברה בצורה שווה, תמיד יצרנו הפרדה בין לבין...כיצד אפשר להגיע להנאה אמתית שתסב לנו עונג ותגשים את ייעודנו ורצוננו מבלי שזה יבוא על חשבון האחר, מבלי לגרום עוול לאחר ולעשות רע לאחר לא למדנו איך לנטרל את אותם אנרגיות שליליות של שנאה. יש ביכולתנו לבנות מערכת יחסי גומלין טובים בריאים ונכונים בלתי מוגבלים, אבל השנאה ואי יכולת ההכלה נובעת מהגאווה והיוהרה ממנגנונים של שליטה, סטראוטיפים ודעות קדומות, המעמיקה את השנאה שחוסמת וחוצצת בינינו. היחס האגואיסטי שלנו לחיים כולא ואוזקת אותנו בתוך עולם צר ומוגבל. מאת שלמה טל מדריך ויועץ רוחני. ייעוץ והכוונה רוחנית לפי הקבלה. 072-2280545
http://www.modahout.com/90709/%D7%9E%D7%AA%D7%A7%D7%A9%D7%A8-%D7%90%D7%9E%D7%99%D7%AA%D7%99

מודעות עצמית
כדי להגביר את המודעות העצמית ולהגשים את עצמנו. עלינו להשיל מעלינו את כל הקליפות של הדעות הקדומות הרווחת במחשבתנו. כל אמת סיבתית היא אמת סטטיסטית ולא אמת מוחלטת.

כוחו של התת מודע
כוחו של תת המודע לחולל נסים , הדרך למצוא את כל התשובות והפתרונות בהם אנו מתלבטים ומתמודדים מדי יום ביומו היא בתקשורת נכונה בין "האני המודע " לאני "הלא מודע" הזמן הטוב ביותר לחיבור בניהם הוא לפני השינה . בבוקר כשתתעוררו התשובה תמצא ועולם לא תאכזב אותכם.

בכוח האמונה
הרופא חובש את הפצע ואלוהים מרפא אותו "( ד"ר ג'וזף מרפי) כוחה של אנרגיית הריפוי הנפשי והפיסי מצויה בתוכנו בתת ההכרה .תחושת החולי הכאב ובעיות הנפש נובעות בעיקר מכך שאנו מפנימים ומזדהים עם הכאב ובכך אנו מנציחים את הכאב ושברון הנפש. כוח הריפוי וההתגברות על כל כאב מחלה ושברון לב , מצוי ברצון ובאמונה שלנו להתגבר עליהם על ידי שכנוע עצמי של התת מודע.

פאר היצירה האלוקית
בסיפור בריאת העולם והאדם ( "נעשה אדם בצלמנו ובדמתנו" ) . צלמנו = הצל ממנו , בהפוך מנו צל מהצל שלו מנו= 96 =15=6 ( ספירת התפארת ) . בדמתנו " תנו דם " ,תנו =456 =15=6 ( ספירת התפארת), האדם נברא ביום ה- 6 (תפארת) משמע שהאדם הוא תפארת היצירה האלוקית צלמנו מלשון האצלה נתן לנו מצלו מהצל שלו צורה תמונה . דמותנו הדמות שלו , ובהפוך תנו דם , נתן לנו מדמו. ללא הדם לא היו לנו חיים משום שהדם הוא עורק החיים החיוני והחשוב ביותר של האדם. במילה בצלמנו יש גם האצלה של חלק מתכונותיו של האלוקים ( 10 הספירות בקבלה). כמה עומק וסודות יש במילים בצלמנו ודמותנו שהמשמעות העיקרית והחשובה בהם היא התפארת, פאר היצירה האלוקית שכפול גנטי העתק שלו. הבא נודה לאבא שלנו בכול יום ,בכול רגע על שנתן לנו את החיים וזכה אותנו בתפארת תכונותיו (מותר האדם מן הבהמה)

כוח האמונה והרצון
היכולת שלנו להתמודד עם המצב הרפואי והנפשי שלנו קיימת בתוכנו ולמעשה הכוח הזה הוא בבואה של המחשבה והחיים שלנו ,אם נדע איך להסיר את כל הצללים המאיימים והמפחידים הבאים עלינו, נוכל להתרפא מכול מחלה ולחיות עם עצמנו בשלווה, בריאות,אהבה ,ואושר. כי האהבה השלווה האושר הבריאות והחיות באים לידי ביטוי בתוכנו. והכול בכוח האמונה והרצון.

מהו אושר
אושר,בא מהמילה אישור , מאשרים אותי. רובינו מחפשים שאחרים יאשרו אותנו, כשבעצם אנחנו מחפשים אישור פנימי לעצמנו.

שכנוע עצמי
בכול פעם שאתם רוצים משהו להשיג בכול תחום וכיון בחייכם, תבנו תחלה בדימיונכם את הדברים תכננו אותם דרך הדימיון , לדימיון כח השפעה גדול עלינו ובמיוחד על התת מודע. משום שהדימיון יודע שהתת מודע יבנה את הדברים מחדש ויעביר אותם למודע ויעזור לכם להגיע בקלות ובאופן הטוב ביותר לרצונכם ......נסו לתרגל את זה כמה פעמ...ים זה עובד. יום קסום.

מאפיינים כלליים לבני מזל סרטן.
22.6-22.7 בני מזל סרטן לפי הקבלה שייכים ליסוד המים . ולספירת התפארת ונקראים פרצוף זעיר אנפין, ושייכים ל-ו' בשם ההוויה ,ובתורה הם כנגד התנין , ונשמתם כנגד הרוח. ובהנהגה הם כנגד מנהיגות ,משפט, חוק ,חינוך, צדק. בעלי יכולת ראייה רוחנית עמוקה אוביקטיביות ,מציאותים , רודפי אמת צדק וסדר. בדרך כל...ל הם מתאפינים בנתינה ענקית , פתוחים לשינויים בכול תחומי בחיים, משפחתיים נאמנים, ובעלי יכולת רוחנית גבוהה. חברותיים אהודים, צלולים , רציונלים, בעלי חושים מפותחים . יכולת הישרדות ושיקום עצמם בכול פעם מחדש. המשיכו להיות מי שאתם העתיד תמיד יביא שינויים ותמורות בחייכם בכול התחומים

שאלת השאלות
בוקר אור לכולם. שאלת השאלות שאנו מתמידים לעסוק בה בקביעות מרגע שקיבלנו הכרה. היא "למה" מדוע נולדנו בעלי תוכנות מסוימות וחסרות מן האחרים, מדוע בחרנו בסביבה ובחברה שלנו ולא הצלחנו לבחור באחרת, מדוע פלוני נפגע בתאונה ואחר באותו זמן זוכה בפיס, חוסר היכולת שלנו להכיר בהכרה שלכול דבר יש סיבה , ובכול אחד מאתנו כנברא יש חסרונו...ת מעלות מידות טובות ורעות, ודרך חיים .כמו שלכול פרח בגן יש את תכונותיו צבעיו צורתו ואורך חיו. כך אנו כנסראים דומים זה לזה אך שונים זה מזה ולכול אחד מאתנו ישנו יעוד ומסלול חיים שונה. ועלינו רק להכיר ולקבל באהבה את מה שאנו באמת.

אור הנשמה.
הפנים של האדם הגשמי הם החלק שבגופנו שאליו הנשמה פונה ומתקשרת אל כל מה שסובב אותנו "סבר פנים" (מהקבלה) הוא למעשה אור הנשמה הבוקע מפנימיותנוומתגלה בפנינו. לפי סוד חוכמת הפרצוף ניתן ללמוד הרבה מסבר פניו של האדם על פנימיותו אופיו ואישיותו.

תמצית הקבלה
הבנת "הקבלה" ולימודה אינה דבר קל כלל ,משום "שהקבלה" עוסקת ברוחני ,במופשט , מעבר להוויה והמציאות היום יומית שלנו. הקבלה היא חוכמת ההבנה

מסר
.התבוננות פנימית. זהו המסר העיקרי להיום הדרך להעפיל למעלה ולטפס "בסולם האור "המושלך אלינוו בכול רגע וזמן בחיים בא כדי לחבר אותנו לרוחני לנ שגב לנעלה ולטהור..לעזור לנ ו להתנ תק מן הטרוף והשינוי שבעולם העשייה החומרי שרובו דימיוני ומלא אשליות . למעשה סולם "האור "הוא פסק זמן "לקחת אויר" ולהתבונן מלמעלה על כל המעשים שמרוץ הזמן והעולם החומרי והגשמי יוצר

התחברות לחבריםלהצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
                                                                                                       מ.ג.עמיסטיקנים - ייעוץ והכוונה בטלפון   שרות לקוחות במייל  modahout@gmail.com | תקנון האתר. 

Quick Website - בניית אתר תדמית